Kim jesteśmy

Multi Spedytor dąży do tego, by osiągać więcej przy mniejszym nakładzie sił i środków.

Niezależnie od lokalizacji i branży, nasi klienci mogą zawsze liczyć na pomoc międzynarodowych ekspertów, którzy zapewniają specjalistyczne rozwiązania umożliwiające usprawnienie i ułatwienie działalności firmy oraz zwiększenie jej wydajności.

Współpracujemy z Klientami, oferując niezależne usługi, które pomagają ograniczyć ryzyko, usprawnić procesy i działać w bardziej zrównoważony sposób. Chcemy nieustannie wyróżniać się w zakresie jakości.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów i społeczeństwa, aby oferować najwyższej jakości usługi tam, gdzie są one potrzebne. Pomagamy naszym Klientom funkcjonować w rzeczywistości, która jest coraz bardziej zdominowana przez przepisy. Nasze niezależne usługi stanowią dla Klientów wartość dodaną i zapewniają zrównoważony rozwój ich działalności. Jesteśmy po to, aby pomagać Klientom osiągać lepsze efekty.

Nasza firma nie tylko świadczy usługi promujące zrównoważony rozwój, lecz także wyznaje wartości wyrażające zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju w biznesie. Dla nas zrównoważony rozwój oznacza zarządzanie dochodową działalnością w perspektywie długoterminowej, przy jednoczesnym uwzględnieniu wszystkich pozytywnych i negatywnych skutków dla środowiska, społeczeństwa i gospodarki.

Czym się zajmujemy

Specjalizujemy się w transporcie drogowym, krajowym i międzynarodowym. Jakość i bezpieczeństwo jest podstawą wszystkich naszych działań. 

Podstawą naszej działalności są drogowe transporty całopojazdowe. Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, realizujemy doładunki, a także przesyłki drobnicowe na terenie kraju i Europy.

Do perfekcji opanowaliśmy realizację zleceń wymagających obrotu paletami. W tej materii posiadamy długoletnie doświadczenie poparte satysfakcją i referencjami wielu zadowolonych Klientów.

Bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków jest dla nas priorytetem. Dlatego posiadamy jedne z najlepszych polis ubezpieczeniowych z odpowiednio wysokimi sumami gwarancyjnymi. Działamy w dużej mierze na podstawie długookresowych umów z przewoźnikami o ugruntowanej pozycji rynkowej, co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo i terminowość dostaw powierzanego mienia.

Posiadamy nieustannie powiększane i modernizowane zaplecze transportowe.

Z zaangażowaniem i otwartością na potrzeby naszych Klientów planujemy i realizujemy wszelkie przedsięwzięcia z zakresu transportu i logistyki.

Prasa o nas