Jesteśmy polską firmą z oddziałami na terenie kraju. Poszukujemy dynamicznych, otwartych na nowe wyzwania kandydatów na stanowiska:

Jeżeli jesteś spedytorem lub zleceniodawcą transportów i zastanawiasz się nad pracą lub współpracą z nami – wyślij krótki formularz, który trafi bezpośrednio do dyrektora.
Skontaktujemy się z Tobą.

SPEDYTOR KRAJOWY/MIĘDZYNARODOWY

Główne obowiązki:

  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu
  • Budowanie prawidłowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami
  • Utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów, w tym raportowanie

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora cało-pojazdowego minimum 2 lata
  • Znajomość rynku transportowego, w tym rynku firm przewozowych
  • Dobra organizacja pracy własnej i trafnego określania priorytetów
  • Wysokie umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

PRACOWNIK BIUROWY W FIRMIE SPEDYCYJNEJ

  • Fakturowanie, obsługa obiegu dokumentacji
  • Kontrola spływu należności – kontakt z kontrahentami
  • Weryfikacja dokumentacji przewozowej
  • Raportowanie zdarzeń finansowych, zestawienia
  • Realizowanie przepływu informacji oraz dokumentów
  • Obsługa korespondencji pocztowej, przesyłek listowych

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi urządzeń i programów biurowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie, umowa o pracę
  • Wysoki poziom warunków pracy

Formularz

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@multi-spedytor.pl
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Zależy nam, by cały proces rekrutacji przebiegał zgodnie z prawem, a Państwa dane osobowe były bezpieczne, dlatego prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę Multi Spedytor sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych.”