Recertyfikacja ISO 28000:2007

Po raz kolejny uzyskaliśmy certyfikat ISO 28000:2007 przyznany przez niemiecką krajową jednostkę administracyjną DAkkS w zakresie: spedycja krajowa i międzynarodowa.

Certyfikat ISO 28000:2007

Po długim i skomplikowanym procesie audytu i wdrażania standardu normy ISO 28000:2007 nasza Firma w dniu 06.11.2020 uzyskała certyfikat przyznany przez niemiecką krajową jednostkę administracyjną DAkkS w zakresie: spedycja krajowa i międzynarodowa.

Certyfikat GMP+ B4

Po procesie wdrażania i certyfikacji posiadamy i stosujemy Certyfikat GMP+ B4.
certtyfikat GMP+ B4

Doradztwo w zakresie międzynarodowego przewozu drogowego

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Grupa PFR w ramach bazy Usług Rozwojowych udostępniła usługę „Doradztwo w zakresie międzynarodowego przewozu drogowego towarów w kontekście rozwoju działalności gospodarczej polegającej na przewozie towarów”. Zarząd Firmy Multi Spedytor na przełomie lutego i i marca 2019 r. wziął udział w tej realizacji.

Wiemy już, że jesteśmy jeszcze bardziej konkurencyjni.

Pozyskanie funduszy unijnych na ekspansję zagraniczną

W dniu 18 marca uczestniczyliśmy w spotkaniu na temat „pozyskania funduszy unijnych na ekspansję zagraniczną”, zorganizowanym przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego we współpracy z Głównym Punktem Informacyjnym oraz Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Spotkanie odbyło się w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Szczecinie.

Pogłębiamy nasze możliwości.